Çekme Yayları

Endüstriyel yay üretimi yapan firmamız çekme yaylarında performansı arttırmak için ısıl işlem uygulamaktayız. Bu işlem sayesinde daha uzun ömürlü çekme yayları üretilebilmektedir.

Etiketler : çekme yayı, çekme yayları, çekme yayı imalatı, çekme yayı imalatçıları, ikitelli çekme yayı imalatı, hadımköy çekme yayı imalatı,

Çekme Yayları

Firmamız, çekme yayı üretimi konusunda sahip olduğu ekipman ve ekip sayesinde geniş bir üretim yelpazesine sahiptir. İhtiyacınız olan çekme yayının üretimini hızlı, kaliteli ve uygun fiyata gerçekleştirmekteyiz. Altan Yay olarak yüksek adetli siparişlerin yanı sıra perakende satışıda gerçekleştirmekteyiz. Firmamız sahip olduğu tecrübe ile sistemlerinize en uygun çekme yayı üretimini yapmaktadır. Çekme yayları, çekmeye karşı direnç göstermekte ve çekildiklerinde üzerlerinde enerji depolamaktadırlar. Çekme bırakıldıktan sonra tekrar eski hallerine dönerek enerjilerini boşaltmaktadırlar. Çekme yaylarında bir çok kanca tipi bulunmaktadır. Bu kancalar ihtiyaca göre şekillenmekte olup sisteme en uygun kanca seçilmektedir. Eğer çekme yayı ihtiyacınız varsa bizimle iletişim/teklif formu aracılığıyla yada telefonla iletişime geçebilirsiniz. Çekme yayı tekliflerinde elinizde bulunan numuneyi bizimle paylaşarak teklif alabilir yada ihtiyacınıza göre yay dizaynı yaptırabilirsiniz. 

Çekme Yayları

Teklif Formu

Bu formu doldurarak teknik resmi bulunan yaylar için teklif alabilrisiniz.

Eğer gerekli ise ek dosya gönderebilirsiniz.