Otomotiv Sanayi Yayları

Otomotiv yan sanayisinde en çok kullanılan yaylar, motor supap yayları, fren baskı yayları ve debriyaj yayları olarak sıralanmaktadır.

Etiketler : otomotiv yay, otomotiv yayları, otomotiv yan sanayi yayları, otomotiv yaycı, otomotiv yan sanayi yay, otomotiv yayı imalatı,

Otomotiv Yayları

Otomotiv sanayisinde çok çeşitli yaylar kullanılmaktadır. Firmamız otomotiv sanayisi ile yakından ilgili olup bu sektörde ki firmalara ve üreticilere büyük önem vermektedir. Otomotiv sanayisinde çeşitli baskı yayları, çekme yayları ve tel form yaylar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra ihtiyac halinde gereken yayın imalatı Altan Yay tarafından yapılmaktadır. Sahip olduğumuz yüksek teknolojili yay makinaları sayesinde hassas yay üretimi yapabilmekteyiz. Bu hassasiyet yayın performansını doğrudan etkileyerek daha kaliteli bir ürün ortaya çıkarmamızı sağlamaktadır. Otomotiv yan sanayisinde en çok kullanılan yaylar, motor supap yayları, fren baskı yayları ve debriyaj yayları olarak sıralanmaktadır. Altan yay otomotiv sanayisinin ihtiyaç duyduğu yayı üretmektedir.

İhtiyaçlarınızı bizlere sipariş/teklif formunu kullanarak yada telefonla arayarak ilettiğiniz takdirde çözüm üretmekten memnuniyet duyarız.

Teklif Formu

Bu formu doldurarak teknik resmi bulunan yaylar için teklif alabilrisiniz.

Eğer gerekli ise ek dosya gönderebilirsiniz.