Tarım Sanayi Yayları

Tarım sanayi yayları üretimini hızlı ve hassas şekilde yapan Altan yay bu alanda tecrübeli personeli ve teknik alt yapısı sayesinde tarım yayları üretimine hazırdır.

Etiketler : tarım yayı, tarım yayları, tarım sanayi yayı, tarım sanayi yayları,tanburlu otomatik yay, tanburlu kayış gerdirme yayı, damperli yay, çift aks yayı, balata yayı, ot toplama yayları, ot toplama yayı, balata yayları, aks yayları,

Tarım Yayları

Altan yay olarak tarım yayları alanında geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunmaktayız. Bir çok hazır yayın yanı sıra özel ihtiyaç tarım sanayi yayları imalatı yapabilecek alt yapıya sahibiz. Tarım sanayisinde sıkça kullanılan tanburlu otomatik yay, tanburlu kayış gerdirme yayı, damperli yay, çift aks yayı, balata yayı, ot toplama yayları vb. bir çok yay firmamızın stoğunda hazır bulunmaktadır. Ayrıca bu standart yayların üretimi firmamız Altan Yay tarafından hızlı ve hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 

Eğer tarım yayları hakkında bize ulaşmak isterseniz sitemizde bulunan teklif/sipariş formunu doldurabilir yada bizi telefonla arayabilirsiniz.

Altan yayın sahip olduğu makine parkuru, tarım sanayi yayları üretimine elverişli olup, bu konuda tecrübeli personeliyle tarım makinaları üreticilerine hizmet vermeye hazır bulunmaktadır.

Teklif Formu

Bu formu doldurarak teknik resmi bulunan yaylar için teklif alabilrisiniz.

Eğer gerekli ise ek dosya gönderebilirsiniz.